Która z pań nie marzy o gładkim ciele, bez niechcianych włosków na bardzo długi czas.

Może nie tylko panie… Panowie również chcieliby się pozbyć kosmatego wdzianka na swojej skórze.

Dzięki laserowi z technologią IPL możemy bezboleśnie usunąć włoski z ciała. Nawet najbardziej wrażliwe miejsca mogą zostać poddane zabiegowi. Skóra pozostanie nienaruszona i gładka.

Zabieg depilacji laserowej należy kilka razy powtórzyć, żeby efekt był trwały. Po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% owłosienia w miejscach, gdzie ingeruje laser. Włoski, które nie zostały usunięte stają się dużo cieńsze oraz jaśniejsze. A to sprawia, że optycznie wyglądamy dużo lepiej już po pierwszej wizycie.

Każda osoba, która do tej pory nie mogła przejść zabiegu, ze względu na towarzyszący ból – może być absolutnie spokojna. Nie będzie bolało!.

Laserowa depilacja – bezboleśnie i bezpiecznie.

Poza estetycznymi wskazaniami usuwania niechcianego owłosienia istnieje szereg medycznych zaleceń do skorzystania z laserowego depilatora jak: tendencja do pękania naczynek krwionośnych po używaniu tradycyjnego depilatora lub po usuwaniu włosków poprzez woskowanie.

Skóra, najczęściej pach po goleniu jest podrażniona i wymaga wygojenia. W tym czasie mamy do czynienia z czarnymi kropkami, które są efektem prześwitywania grubych cebule spod powierzchni skóry. Depilacja laserowa zapobiega tego typu konsekwencjom.

Co więcej zabieg depilacji laserem diodowym sprawia spowolnienie wzrostu nowych włosów.

Lasery do depilacji ulegają ciągłym ulepszeniom technologicznym. Kiedyś istniało ryzyko poparzeń lub wystąpienia zmian skórnych. Nowoczesne lasery są bezpieczne dla skóry oraz bezbolesne. Ryzyko powikłań jest znikome.